Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most ez komolyan így van?

Most ez komolyan így van?

Figyelt kérdés
Nagy vidáman rendelni készültem a kontaktlencsethordok.hu-ról amikor rájöttem,hogy 1 amethyst (színes lencse) kerül 5880.-ba és nem egy pár. Ez tényleg így van? Szemüveg helyett szeretném hordani. Leesett az állam amikor megláttam,hogy külön van a jobb és bal szem lencséi (tudom,hogy 1 csomagban 2 van) -nem is azon akadtam ki,hanem azon,hogy 1 csomag kerül 5580.-ba,pláne csak 1 napos... Tényleg így van,vagy csak én vagyok hülye?
2010. nov. 6. 00:17
 1/1 anonim válasza:
Én is úgy hallottam egyik ismerősömtől, hogy rendelt lencsét, és leesett az álla, mikor kiderült, hogy mindkettő csak az egyik szemére van, a másik szemére meg vehetett másikat... Azért érdeklődj személyesen is, hátha nem mindenhol így van!
2010. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!