Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Letakartam a szemüvegem...

Letakartam a szemüvegem lencséjét egy fehét papírral, ronthatja a szemet?

Figyelt kérdés
másfél napja fáj a szemem (A jobb), ma reggelre bedagadt! A szemhájam rácsuszik a szemgolyómra és egyszerűen szar vele nézni! A szemüvegem egyik lencséjét fogtam és letakartam egy fehér papírral, ez ronthatja valamennyire a szemet, h a fehéret látom?
2010. dec. 6. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább menj el szemorvoshoz,szemcsepp többet segítene,mint a letakart üveg.Így csak a másik szemed is fájni fog,mert erőlteted.
2010. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jajj ezt a részt kihagytam :S

Az SZTK-bol-ba már jártam és azt mondták csak délután van szemészet, szval 12:30-kor már ott kezdek!

2010. dec. 6. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a kancsal kisgyerekeket is úgy kezelik, hogy a szemüveg egyik lencséjét leragasztják. De nem értem, miért takartad le a szemed! Persze, biztos nem néz ki valami előnyösen, de próbálkozz valami krémmel, vagy kamillás borogatással, egy-két nap múlva jobban lesz a szemed. Jobbulást!
2010. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem probálkozok semmivel, hanem megyek a szemészetre 12:30-ra!

Azért mert egyszerűen szar vele nézni!

2010. dec. 6. 08:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, doki, mielőtt valami súlyosabb bajod lesz. Nem tudod, mitől fáj. Azt akarod, hogy véglegesen károsodjon a szemed?
2010. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig is,langyos kamillateával (ízesítetlen)többször mosd le a szemed,az nyugtatja.
2010. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagy megfázva? mert akkor arcüreg gyulladás is lehet
2010. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szemet csak rövid időre takarják, mivel a hosszabb takarás rontja a szemet. Egy hét már hosszú ebből a szempontból.
2010. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!