Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tehetnék hogy ne csússzon...

Mit tehetnék hogy ne csússzon le kb. percenként a szemüvegem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 17:59
 1/7 anonim válasza:

rosszul van megcsinálva! rád kell igazítani!


nekem is ugyanez volt, bementem oda, ahol vettem, és megcsinálták! kérdeztem, hogy ezt én is meg tudtam e volna otthon csinálni, mondták, hogy nem, mert melegítik-alakítják, fél perc alatt megvan.

2011. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a papucstartón kell állítani, de te ne állj neki, mert

jobb, ha egy optikus végzi.

ahol csináltattad ingyen állítanak rajta, de lehet, hogy máshol is.

2011. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát vagy állítani kell, de ha az megvolt, és így is csúszkál, akkor lehet, hogy túl zsíros a bőröd vagy a papucs, törölgesd meg néha.

Én le szoktam púderezni az orrnyergem, így nem csúszkál. :D

2011. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha pontosan van beállítva, mégis csúszkál, mert mondjuk zsíros a bőröd vagy könnyen izzadsz, esetleg mindkettő, akkor igazából nincs rá megoldás. Állíthatnak a szárán és/vagy a papucson, de ha szoros az nagyon nem jó, mert mély nyomot hagy a bőrödben egy idő után, ami fájdalmassá is válhat, pontos állításnál meg egy idő után ha állandóan használod, hozzáidomul a bőröd (ilyenkor is nyomot hagy, csak nem mélyet) és megint csúszkálni fog. Tudom, mert én is így vagyok ezzel. Az egyetlen megkerülése a problémának ilyen esetben a kontaktlencse, ha bevállalod.
2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve megkérdezheted egy optikában, hogy van-e olyan papucs, ami jó erre, hátha csináltak már.
2011. okt. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
SZIGETELŐSZALAG!
2011. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Technokol ragasztó.
2011. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!