Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet alacsony a szemnyo...

Mitől lehet alacsony a szemnyomásom?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat hogy ha alacsony akkor puha a szemgolyó.Viszont nekem ilnyen gond nincs.Viszont lovastam olyat is hogy alacsony vérnyomástól is lehet.Ez igaz?
2010. dec. 22. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem pumpáltad fel eléggé a nagyteljesítményű kompresszoroddal! Hány BAR-t nyomtál bele legutóbb?
2010. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A puha szemgolyó a jó szemgolyó. Ha lehet, ne akard személysen beállítani magadnak ezeket az értékeket. Ha panaszod van irány a doki. A kemény szemgolyó káros. A szemben lévő folyadék nem tud eltávozni a könnycsatornán keresztül, és ez emeli meg a szem nyomását. Szal addig örülj, amíg puha, és a tapintása nem fáj. Ha nem muszáj, ne is piszkáld.
2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kössz az okos hozzászólást.Hol találom rajta a szelepet?
2010. dec. 22. 18:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj.Csak olyan mintha összement volna egy kicsit a szemgolyóm.Be van esve az üregébe.Viszont normál esetbe nem tud az elmozogni a a helyéről.mindegy holnap elmegyek dikohoz és meglátjuk mit mond.Csak ez a baj hogy ott egy egész napot ülhetek.Na mind egy.
2010. dec. 22. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Beesett szem

Fogyasztasz elég folyadékot? Ha nagyon beesettek a szemeid, akkor valószínűleg nem, ugyanis ez a kiszáradáshoz közeli állapot egyik legfontosabb tünete. Ha a szervezetedbe nem juttatsz a működéséhez elegendő vizet, akkor a kötőszövetből fogja elvonni a folyadékot, például a szem alatti finom bőr alól: ezért lesz beesett, folyamatosan fáradtnak látszó a tekinteted.


Tippünk:

A vízfogyasztást nem lehet megkerülni, naponta legalább 2-3 liter folyadékra van szükséged. Nyáron pedig ennél még többre!


Homályos látás

2010. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A látásommal semmi baj.Csak esztétikai baj van emiatt.fogyasztok elég folyadékot legálább 2 litert.Most egy óra alatt megittam 1 litert.
2010. dec. 23. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Okés, akkor igyál. De csak rendesen. Ne egyszerre 20 litert, aztán meg hónapokig semmit.

A "homályos látás" csak tévedésből került oda. Egy másik cikk kezdete volt.

2010. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Iszok én szakszosan és kb állandó mennyiséget.viszont nem akar múlni a kinézet.na mindegy karácsony után elmegyek egy szemészhez.
2010. dec. 24. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy ez nem szemészeti probléma. Nem a szemed ment össze, hanem a szemüreg lett nagyobb. Sztem sokkal előbbre lennél, ha először a háziorvosoddal konzultálnál. Lehet gond akár a veséddel is.
2010. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vese?Na ne ijesztgess.Előbb minden képp a háziorvoshoz kell menjek mert az ad beutalót a szemészetre.
2010. dec. 25. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!