Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok fiú. Nagyon...

165 cm vagyok fiú. Nagyon alacsony?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok mindössze, már 22 éves, nagyon vártam, hogy majd megnövök, de körülbelül 15-6 éves korom óta nem nőttem egy centit sem. Van valami mód arra, hogy nőhessek, vagy ebbe örökre bele kell törődnöm?
2011. okt. 22. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, bocs, de alacsonynak számít. Pár évvel vagyok idősebb nálad, és 175 cm. Én is alacsonynak tartam magam, suliban majdnem minden fiú legalább 180 cm, de sokan vannak 185-190 magasak is. Sok mindent nem tudsz csinálni. Nem akarok üres közhelyekkel traktálni, tudom, hogy nehéz lehet, mert van egy fiú ismerősöm, aki 157 magas, és évek óta nincs barátnője, mert minden nő magas férfit akar, még a 160 cm-es törpillák is.
2011. okt. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hàt én 13 èvesen vok 180 ... De igen alacsony vagy...
2011. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
ö hát olvastam neten h. lehet nőni...sokat nyújtószkodj 1-2perc min. mivel a gerincednél vannak porcok vagy mi a fene(nemvok jártas xd,de azt tudom h. ott vannak olyan izék amik tudnak nyúlni...):S :D
2011. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én épp két centivel vagyok nálad "magasabb", két haverom is egymagas velünk. ja, én is 22 vagyok. ez van.

nézz körül, korántsem 178 magas lányokból áll a világ, ha esetleg ez zavar.

nőni aligha fogsz, viszont vállak, hát ilyenkor szélesednek. mackósodás. :D

2014. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alacsonynak számít, én is csak 170 vagyok. Így jártunk. Még 10 éves kor körül növekedési hormonnal lehetett volna nyerni néhány 10 centit, de ennyi idős korban már ez sem működik. Ne aggódj, van ennél rosszabb, pl törpenövésű, aki 147cm-nél alacsonyabb. Náluk átlag 122cm a testmagasság. Nem hinném, hogy ettől függ, hogy valakinek van e barátnője, esetleg ha ebből problémát csinál, akkor erősen függhet tőle...
2016. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
8%

3.kommentelő ne haragudj,de amit írtál az hülyeség.Csak azért mert sokat nyújtozkodik azaz ember nemlábára fog centiket nőni!A 8 éves öcsém nemrég volt egy spéci dokinál,aki vmi csontsűrűrűdégből,meg ilyenekből meg tudja állapítani hogy nagyjából milyen magas lesz az ember,és öcsém jelen pillanatban a maga korosztályában magasmagad gyereknek számít,de elvileg felnőtt korára max 170centi lesz,de a dokimagyar szerint inkább 165 cm körül lesz.


Kedves kérdező!

Ne haragudj,de szerintem igen,nagyon alacsony a 165 cm...Én 17 évesen vagyok 178 cm,és hálát adok az égnek hogy legalább ekkorára megnőttem,de a suliban így is sokszor kicsinek érzem magamat,és aminek nagyon örülnék az egy ilyen 186-187 cm,de szerintem max 180 cm-re tudok majd megnőni.

Csaj ügyben igaza van az előttem kommentelőnek,a nők inkább a magasabb férfiakra buknak,de ez túl nagy általánosítás.Nem tudom hogy vanmivan e párod,de ha jó alkatodimádkozni van,és arca is azért jól nézel ki akkor 100%hogy egy 170 centi alatti férfi isvolt tud csajt találni. :D

2017. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elnézést a sok fogalmazási hibáért,de egyszerűen a telefonom magától odaköllt más szavakat is...
2017. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült nőnöd azóta? 😁
2018. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!