Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a kontaktlencsével?...

Mi lehet a kontaktlencsével? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ez az első kontaktlencsém. Nem rég voltam betanításon meg megnézték hogy jól illeszkedik stb. De itthon mikor beakarom rakni a havi lencsémet az egyikkel nincs baj azt berakom bent is marad de a másikat ha berakom akkor pislogok néhányat és kiesik. Mi lehet a baj? Menjek vissza az optikába?


Köszi a válaszokat.


2011. ápr. 30. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
csak egy tipp: nem lehet, hogy fordítva akarod beteni?
2011. ápr. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

anyukámnak is az va és neki is szokott iet csinálni próbálkozz még és majd bent marad normálisan

vagy pedig forditsd meg ha ugyse jó forditsd vissza

Remélem segitettem!

2011. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig próbálgasd, amíg bent nem marad. Ez az elején elő szokott fordulni, néha én is kb úgy néztem ki a folyamat végére, mintha egy órát sírtam volna, de csak bennmaradt idővel. Próbáld úgy, hogy elnézel oldalra, és amikor a szemgolyódhoz érsz a lencsével, nézz előre, és úgy rácuppan a lencse a felületre. :) Ne menj vissza, inkább gyakorolj még, sikerülni fog!
2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor szokott kiesni ha ki van fordulva. Nézd meg hogy biztos jól teszed-e be.

Ha a betanításon jó volt akkor most is jónak kell lennie.

Miután rátetted a szemedre ne pislogj rá rögtön hanem még előtte forgasd lassan körbe a szemed, hogy ráilleszkedjen rendesen, csak utána pislogj.

2011. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!