Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit tudtok a visual snow...

Mit tudtok a visual snow (vizuális ho) szembetegségről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 14:54
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Csak annyit, hogy születésem óta van, most meg mintha felerősödött volna, megkeserítve az életemet. :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__6621425-..

2015. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

MRI, CT, fül-orr-gégész, szemorvos, neurológus, természetgyógyász, csontkovács, energiakezelés...


Nincs segítség... :)

2015. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mindenkinek van visual snowja de nem mindenki látja ez csak a szembelévő fehérje nyugi nem veszélyes. ne foglalkozz vele ne szorongj és nem veszed észre. csak akkor látod ha erre gondolsz. az agyad a te írányításod allat áll. nyugtatót ne szedj rosszabbít rajta.
2016. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ja és mégvalami a szorongás és koffein bepörgeti az agyad és jobban látod
2016. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá lehet szokni, kb 4 éve van, először azt hittem beleőrülök. :) Ma már ugyanúgy olvasok, tv-zek, játszok, nézem a tájat, bár tény, hogy napszemüveg nélkül nagyon repkednek a szikrák a szemem előtt.


20/F

2017. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Én csak 13 vagyok és 2 éve van. A tanárok nem hisznek nekem szólni nem nagyon szóltam senkinek. Segítsetek!

Nekem egyre erősödik és zavar és félek. Először 5. évfolyam őszén volt akkor kezdődött az egés. Mostmár egyre rosszabb alig tudok este elaludni lehet hogy a stressz vagy lelki okok (mert attól lehetne a szüleim miatt). Sokszor amikor szédülök nagyon rossz. Vagy csak túl sokat tanulok (kitűnő vagyok suliban majdnem mindenből). ;(

2017. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kb fél éve kezdődött nálam rosszulléttel. Olyan,mintha egyre rosszabb lenne és mostanában szédüléssel is jár..25 éves vagyok,őszintén megmondom,hogy nem tudom képes leszek-e így leélni a maradék életem. Kőkemény depressziót okozott nálam ez a betegség,már azt érzem nincs kiút és véget akarok ennek vetni...külföldi fórumokon,több ezres tagú facebook csoportokban olvasok mindig utána,a dokiknak fogalmuk sincs mi ez igazából és mi váltja ki.

Engem az érzelmi része érdekelne,ti hogyan dolgoztátok fel ezt az egészet?

Sikerül valaha is még boldognak lennünk? Pánikrohamok gyötörnek és rettegek,hogy egyszer megvakulok. De akkor biztos véget vetek mindennek..

2023. ápr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem támogatás céljából csinálhatnánk egy közös messenger csoportot,hogy tudjuk egymást lelkileg támogatni. Mit szóltok?
2023. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Jó lenne magyar csoport
2023. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Van a facebookon kemény 50 fő alatti létszámmal és zero bejegyzéssel csoport. Könyörgöm mondjátok azóta se talált rá senki semmit?
2023. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!