Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik kontaktlencse márka...

MTomy20 kérdése:

Melyik kontaktlencse márka vált be nektek? Nekem a cilinder miatt leszűkűlt a Bausch&Lomb Pure Visionra és a Ciba Air Optixra

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 08:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
Bocsika, de jó annak, aki választhat! A kisebbik fiamnak +13.5 dioptriás lencse kell, így egyértelmű, hogy haviban csak a Proclear jöhet szóba, a többi nem is gyárt ilyen dioptriájút, és ez se mindenhol kapható. Átlagban csak + 10-ig, pedig akinek ennél rosszabb a szeme, asszem annak van épp elég baja...
2011. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek. Nem Te fogod kiválasztani, hogy milyen lencséd lesz. El kell menned optikába és rengeteg azt megelőző vizsgálat van, aminek eredmény függvényében a választási lehetőség igen csekély marad. Ezáltal fogsz lencsét kapni.

Utolsónak. Tehát a fiadnak +13,5 vagy közelre lát ilyen rosszul? :O Távollátása milyen?

Nem próbáltatok még éves lencsét? Most már nagyon jókat gyártanak, szintén lágy kontaktlencsék, egészen -20tól +20ig van dioptria. Vagy egyéb egészségügyi okból kifolyólag nem lehet neki?

2011. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*vagyis közelre lát rosszul
2011. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Próbáltuk az éves lencsét, de nem húzott ki három hónapot, és így nagyon horror összegre jött ki. (10 ezer Ft/db) Pedig méretben az jobb lenne, talán majd ha már stabilabban kezeli...de mivel ennyire semmit sem lát, így bizony történnek balesetek lencsekezelés közben. Sajnos még szemüveggel is...
2011. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Óh így megértem. Mennyi idős? Nem szeretnétek megműttetni?

Azt nem tudom, hogy teljesen megjavul-e vagy csak részben, de sok jót hallottam róla.

Én is szeretném megcsináltatni, de szemtengely ferdülésem van, így mindig szemüveges maradok :(

2011. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Idén lesz húsz, és sajnos ez az elváltozás nem műthető, illetve csak tiszta-lencse-cserével, a dokinéni fogalmazott így, de ő ezt jelenleg nem javasolja...
2011. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Bausch&Lomb Pure Vision nagyon rossz, én alig bírtam ki vele az 1 hónapot, sőt kidobtam 3 hét után!

Mekkora a cilindered?

Nekem csak feles cilinder kéne de azt elhanyagolom.

A Biofinity nekem is nagyon jó volt.

2012. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!