Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miskolc, Santa Lucia egészségc...

Miskolc, Santa Lucia egészségcentrumban lézeres szemműtét?

Figyelt kérdés

Vélemények, tapasztalatok érdekelnének, mert sehol semmit nem találok róla! :(

Köszönöm!


2011. jún. 20. 21:34
1 2
 11/16 anonim válasza:

#7. hozzaszolo voltam.

-2, -3 körül volt a dioptria. Mostanra ugyanúgy látok szemüveg nélkül, mint régen szemüvegben. A miskolci Santa Lucia-ban csináltattam. A jó tanács: írd össze az összes kérdésed és kérdezd meg az orvostól.

Számomra meglepetés volt, az hogy két évvel a műtét után is szemcseppeket használok. Ez havi egy tubus systan ultra szemcseppet jelent. Érdemes bekalkulálni a megtérülésbe.

2014. szept. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A fiamat tegnap műtötték.Negyed ötre volt behívva du., de sokat kellett várni az előkészítésre, este 7 körül lett kész, pedig maga a műtét 10-15 perces volt.Jelenleg túl van a másnapi kontrollon,és nagyon fáj a szeme, alig bírja nyitva tartani.pedig a Ciloxan szemcseppet kell használnia...Meg felírták a Flucont is, ki is váltottam, de azt nem tudom,mikor kell és hányszor cseppenteni.Remélem jobban lesz pár nap múlva....
2014. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

8 as válaszoló, írtam neked privit, nagyon megköszönném, ha tudnál nekem válaszolni!!!

Az előző kommentelő vagyok.

2014. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szabadmadár válasza:
Sziasztok! Én 2011-ben műttettem meg a szemeimet a Santa Lucia Egészségcentrumban Miskolcon. Az orvos minden felmerülő kérdésemre válaszolt, megbeszéltük, mekkora dioptria lenne megfelelő az életvitelemhez (-8,5D volt mindkét szememen). A személyzet kedves volt és gyakorlati tippeket is kaptam, hogyan vészeljem át a műtét utáni első 3 nap kellemetlenségét. Örülök, hogy őket választottam.:) Azóta is jó a látásom, meg vagyok vele elégedve és csak ajánlani tudom a helyet. Ha van még kérdésetek a témában, érdekel további személyes tapasztalatom, szívesen válaszolok.:) További szép napot Nektek!
2015. jún. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sziasztok! nem akarok új topicot nyitni ezért itt hadd kérdezzem. Egyszerre műtik mindkét szemet, vagy napos/hetes/hónapos eltéréssel? Évek után is szemcseppet KELL használni meg napszemüveget, stb állandóan?

Aki írta a részletes élménybeszámolót... évek utáni tapasztalatai milyenek, romlott esetleg a látása?

2016. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem Pesten volt a műtét, de a lényeg ugyanaz.

Egyszerre műtik mindkét szemet. Cseppenteni nem kell évekig, talán pár hónapig (10 éve volt a műtét, már nem emlékszem pontosan). Nekem szerintem romlott a látásom, de még így is jobb, mint szemüveggel vagy lencsével. A napszemüveg viszont nagyon kell még most is. Nekem fáj a szemem, ha nincs rajtam.

2016. júl. 1. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!