Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse + hajmosás,...

Kontaktlencse + hajmosás, kontaktlencse + szolárium?

Figyelt kérdés

Friss lencsés vagyok és kíváncsi lennék a lencsében való hajmosás módszerére. Félek, hogy a víz kimossa.. Vagy vegyem ki arra a 20 percre? Utána vissza lehet tenni?

A szolárium elméletileg tiltott lencsével, de volt egy ismerősöm aki 0-24 hordta, abban szolizott, strandolt, minden.

Várom a tanácsaitokat. :)


2011. jún. 29. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mossa ki a víz. és a szoliba ne nyitogasd a szemed-.- ha nem napi lencséd van, akkor nyilván vissza lehet tenni.
2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Azt nyilván tudom, hogy vissza lehet tenni, de azt olvastam, hogy egész napos hordás után minimum 4 óra kell neki a folyadékban. Való igaz, hogy csak fél napja van bent, de ezért írtam ki a kérdést, hogy hátha rám cáfolnak, esetleg megerősítenek. :)

Köszönöm még egyszer!

2011. jún. 29. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
7 éve lencsét hordok. esetleg vegyél nedvesítő szemcseppet, az sokat segít,ha viszket, meg száraz. és ne dörzsöld a szemed erősen, a törölközővel itasd fel a vizet.
2011. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te sem nyitott szemmel mosol hajat, magyarán lehetetlen hogy kimossa, még dörzsölésre is nehezen jön ki, nemhogy egy kis víztől.

Szolit nem tudom, én nem szeretnék barna lenni:D

2011. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szoliztam lencsével, és nem lett baja/bajom tőle. Hajmosásnál azért vettem ki, mert hajlamos vagyok a habot a szemembe dörzsölni, és akkor már nem praktikus a lencse :D
2011. jún. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még fürödni is lencsével szoktam néha félrecsuszik de utna meg vissza :D mndjuk nem nagyon tanácsolják hogy vizbe használjam de emmi bajom ninics .szoliba is használom és havi lencsém van
2011. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!