Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A havi kontaktlencse az, amit...

A havi kontaktlencse az, amit egy hónapig nem kell kivenni, vagy az amit havonta kell cserélni (és esténként/alvásonként persze kivenni)?

Figyelt kérdés

Régóta hordok kontaktlencsét, és már régen is halottam olyat, amiben lehet aludni is, gyakorlatilag állandóan a szemen lehet. Most ez tökéletes lenne, jönnek a fesztiválok kempingezés és ott nem akarok bajlódni vele. Utána néztem és találtam a havi kontaktlencsét, viszont azt nem tudom mire utal.

Esetleg ha van tapasztalat ilyen éjjel nappali lencsével kapcsolatban, azt is leírhatnátok! Köszi előre is!


2011. júl. 16. 16:15
1 2
 11/11 anonim válasza:

sziasztok, én olyan lencsét hordok, amelynel a gyartói leirasban is benne van, hogy megszakitás nelkül 30 napig hordható. 7éve használom, nem romlott tőle a szemem. minden honap 1.jén kiveszem a regit és teszek be egy újat.

Nem szedem ki tisztítani és minden ejjel vele alszok. Reggel kontaktlencse tisztitot csoppentek a szemembe, pár pislogás és onnantól minden rendben,valamint mivel képernyő előtt üloķ 8órát a munkahelyen napi 1-2 csepp műkönny, szukség szerint, van hogy nem is kell :)

2023. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!