Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színes kontaklencse, nehéz a...

Színes kontaklencse, nehéz a kontaklencsét berakni és kivenni?

Figyelt kérdés
Annyit szeretnék tudni, hogy jövőre lesz megműtve lézeresen a szemem, és utána majd szeretnék 1-szer kék kontaklencsét (nem rögtön műtét után rá kb 4 hónapra). Én úgy hallottam, hogy a színeset csak azoknak adják akiknek nem kell dioptriás. Ez mennyire igaz? És nehéz betenni és kivenni a lencsét? Kicsit irtózom attól, hogy nyúljáljak a szememben. Nektek mennyi idő után sikerült betenni és kivenni mikor a dokinál voltatok?Nagyon gáz, ha valaki nem tudná elsőre berakni?(Velem tuti, hogy ez lenne:P) Bocsánat a regényért. Csak kiváncsi vagyok.
2011. júl. 30. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Bárki hordhat színeset, van dioptriás is.

Én is nagyon féltem hogy a szemembe kell nyúlnom, de 2 hét alatt megszoktam teljesen. Első betétel eltartott vagy 1 óráig is, a kivétel volt fél óra. Szóval szerintem ott már hozzá vannak szokva ahhoz hogy bénázik az ember. Velem is türelmesek voltak, közbe megvizsgáltak jópár embert amíg ott kínlódtam magamban:D


Ha sötétebb a szemed akkor a színes lencse nem nagyon látszik rajta. Én is próbáltam jó párat már. Elég rondák az az igazság, cseppet sem olyanok mint képeken.

2011. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, huuuh köszönöm, remélem akkor nem lesz baj azzal, ha sokat kínlódok:P Hát akkor lehet, hogy a kékkel bajok lesznek mivel állítólag vagy nagyon sötét barna a szemem vagy bogárfekete:-O Ezek szerint, a kék nem látszódna annyira a szememen?
2011. júl. 31. 02:12
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én nem vagyok szemüveges, de már régóta ki szerettem volna próbálni a színes kontaktlencsét! Most hétvégén a barátaimtól kaptam egy kék színűt. Nekem barna a szemem, de jól látszott rajta a kék. / Csak a közepe volt barna/


Szerintem próbáld ki!

Üdv: Dorka

2012. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!