Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemcsepptől lehet "túlnagy"...

A szemcsepptől lehet "túlnagy" a szempillám?

Figyelt kérdés

glaukóma van mind2 szememen és már lassan 10 éve használnom kell xalatan szemcseppet.

amióta használom még nagyobbak a szempilláim.

annyira zavar h nem mindig tudom a szemüvegem használni mert irritál a szempillám...

próbáltak látótér vizsgálatot csinálni a közel múltban de nem lett jó az eredmény mert a leragasztott szemem nagyon irritálta a hosszú szempillám és ezért sokat pislogtam...


mit tudnék csinálni h ne irritáljon ennyire ?


15/l


2011. aug. 22. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még fizetnék is érte, hogy nagy szempillám legyen... :) Inkább örülj neki. Nekem sem kicsi, de lehetne még nagyobb örülnék neki.


18/L

2011. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Picsusz válasza:
Én glaukoma gyanus voltam,és én ganfort szemcseppet kaptam rá.A szempillám a 2x.esére nött töle.Én örültem neki,hisz elötte elég gyatra volt.Utána kiderült mégsincs glaukomám,de a hajlam bennem van,ugyhogy életem végéig használnom kell a szemcseppet.Ugyhogy én örültem neki,irigyell is mindenki érte:-)
2011. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bizonyos fokig jó h nagy de egy idő után már zavaró...
2011. aug. 22. 20:55
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem még azt mondták h "kinőhetem" de már nem reménykedem...
2011. aug. 22. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a szemcsepp nemrég felfedezett mellékhatása.
2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az egyébként is nagynak számító szempillám még nagyobb és nem festem!!!
2011. aug. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!