Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hova tűnt a szempillám?

Hova tűnt a szempillám?

Figyelt kérdés
aggódom, hogy hova kerülhetett egy szál szempillám, ami a szemembe ment, éreztem és láttam is, de ahogy próbáltam kiszedni, csak egyre beljebb ment, míg végül eltűnt, de nem kijött, hanem lecsúszott valahova alulra. konkrétan hova kerülhetett? azóta nem szúr, de nem is láttam kijönni. nem tudom mi történik ilyenkor, fel nem szívódik magától, nem? mikor jön elő? nem fog ott zavarni? tényleg aggaszt, úgyh kérem a segítségeteket, aki tud. csak azt ne írjátok, h már biztos kijött magától...
2011. ápr. 13. 23:39
 1/3 Kondor Judit ***** válasza:
Pedig biztos,hogy kijött.Mondok egy példát:anyukámnak volt egy szemműtétje,neki felszívódó cérnával varrták össze a szemét természetesen belül,és rá 2 év múlva valami szúrta a szemét és kiderült,hogy a cérna nem szívódott fel és kilökődött magától/persze a doki a maradékot kiszedte neki/A szempillád kismiska hozzá,tom mindenkinek a maga baja a legnagyobb.
2011. ápr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!!!már megnyugodtam, mert ma délután kijött egy szempilla a szememből, szerintem az, ami bent ragadt :) de hasznos volt a kis történet is, köszi!
2011. ápr. 14. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer így jártam egy muslincával, ami belerepült a szemembe, aztán nem láttam onnét kijönni, de ezek szerint kijött az, csak nem tudok róla :D De egy biztos, hogy nem élve került ki ;)
2011. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!