Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemhéj gyulladás? Van ilyen?

Szemhéj gyulladás? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Begyulladt a szemhéjam, kicsit dagadt, piros, és lejjebb lóg a másiknál. Ha becsukom a szemem, fáj.

Nem látom a "hiba" okát, nincs benne semmi, nem a szempillám töve gyulladt be.

Ez mitől lehet? 21/L


2011. dec. 9. 17:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, nem sminkelek egyáltalán, mert érzékeny a bőröm... és nem a szempillám töve gyulladt be.
2011. dec. 9. 17:45
 2/4 anonim válasza:
qrva kellemetlen nekem régen félévente volt ilyen és mindig ugyanarra a szememre, már előre rettegtem tőle,aztán miután reggel kerestem az okát reggel este sokat mosom meg az egész szemem folyó vízben a szemhéj alját és tetejét, és azóta talán rendben van...
2011. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nődögélni kezdett a szemhéjadon egy árpa nevezetű képződmény. Néhány nap alatt megérik, és kiürül, mint egy pattanás. Addig viszont elcsúfítja a kinézeted, és baromira viszket. Együttérzésem!!!!!!
2011. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ide nézz be!

[link]

2011. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!