Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem tudom betenni a kontaktlen...

Nem tudom betenni a kontaktlencsét! Ötletek?

Figyelt kérdés
-1.25 a szemem tehát elég rossz! szemüveges vagyok de csak itthon hordom ... nagyon szeretném betenni de egyszerűen nem merem beletenni :S egyszer már megrendeltem 2 napig küszködtem vele de semmi
2012. jan. 8. 18:26
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én sose szembe nézek, kicsit oldalra van a barna része a szememnek..és a fehérről csúsztatom rá finoman..így jobb mintha egyből neki a lényegnek :)Ha erre egyszer ráérzel soha nem lesz gondod ( Ezzel az optikába betanított módszerrel kb a mai napig is szenvednék...)
2012. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Itt egy szemléltető videó a helyes kontaktlencse használatáról: http://www.youtube.com/watch?v=9XyA1CTdvIw


Először tényleg nehéz megtanulni, hogy az ember ne pislogjon mikor be szeretné tenni, de ha sokat gyakorlod, és eljutsz odáig, hogy márpedig mindenáron beteszem és kész; akkor sikerülni fog!:) És ha egyszer sikerült, utána egyre könnyebben fog menni, hidd el! Bátorság!

2012. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket! utolsó hozzászóló! a videó nagyon aranyos :D köszönöm
2012. jan. 11. 20:00
 14/14 anonim válasza:

tudod, ez olyan mint a tampon. próbálkozni kell.

és ne nagyon sajnáltasd magad, nekem 5dioptriás a szemem, és van akinek még ennél is rosszabb...

2012. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!