Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy pár napja úgy érzem,...

Egy pár napja úgy érzem, folyamatosan be van gyulladva a szemem. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek, a bal szemem megállás nélkül könnyezik. A hideg borogatás jó érzés, de hosszú távon semmit sem segít. Naponta 2-3 órát ülök sz.gép előtt, ha ez számít. Mi lehet a baj és mi lehet az ellenszer?

2012. febr. 29. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


ugyanez a gondom.:D

Nekem épp tegnap este "durrant be", kicsit bedagadt és könnyezik és fáj...:(


valószínűleg huzatot kapott.


nem tudom, mit lehet vele csinálni, és meg szoktam várni amíg elmúlik, illetve egyszer amikor nagyon durva volt a patikában adtak egy homeopátiás cuccot, az csodát tett...

nem tudom a nevét, de ott biztos tudni fogják mi kell.


esetleg kataflámot vegyél be, hátha lehúzza a gyulladást.


(én már nem merem borogatni mert minden rossz...:()

2012. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na most voltam a patikában, nekem ezeket adták, 5 perce vettem be és máris jobb:


Oculoheel szemcsepp (homeopátiás) 3x1 csepp


és Euphrasia officinalis kék hengerben fehér golyócskák (szintén homeopátiás), 3x 5 golyó.

(a golyó ne érjen semmihez, rögtön a nyelved alá öntsd a tubus kupakjából és várd meg, amíg elolvad.)


remélem, segítettem:)

2012. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Naná, hogy segítettél, köszönöm! :)
2012. márc. 4. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!