Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyönyörű embernek is lehet...

Gyönyörű embernek is lehet üvegtesti megbetegedése?

Figyelt kérdés
Még nem láttam olyan lányt,akinek pl.üvegtesti homálya van,és nagyon szép,vagy bármilyen problémája. Ez csak csúnya,öreg,vagy fura szemű embereknél fordulhat elő?
2012. ápr. 18. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább az idösebbeknek van
2012. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Majd ha valaki lát egy szép lányt,akinek ilyesmi betegsége van,szóljon,mert ez érdekes,hogy ez csak ronda embereknél fordul elő.
2012. ápr. 18. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

"érdekes,hogy ez csak ronda embereknél fordul elő"

???????????

2012. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát fiú vagyok,mivel szemészeti gondjaim vannak,életem felét a szemklinikákon töltöm..és nem láttam még soha szép lányt ott,pedig jóvolna ismerkedni
2012. ápr. 18. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Fuckyeah gyanús kérdés. Mondjuk rossz szemmel nem tudom mennyire tudod megítélni. :)
2012. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én elég szépnek tartom magam és 1 éve üvegtesti homályom van kb 30
2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis szépnek és ápoltnak tartom magam és még csak szemüvegem sincs.. mégis vannak üvegtesti homályaim ami gyulladásból maradt vissza.
2012. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!