Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik folyamatosan hordható...

Létezik folyamatosan hordható színes kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Idáig a Purevision lencséket hordtam:


[link]


Nagyon kényelmes, és külön jó hogy 30 napig éjjel-nappal hordhatom. De szeretnék színes lencsét is kipróbálni, csak nem találok sehol olyat ami a mostanihoz hasonlóan folyamatosan hordható.

Létezik ilyen?


2009. dec. 26. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most olyan volt 2 hónapig, de a nevét nem tudom, mert kidobtam a csomagolást, de a lényeg, hogy létezik ilyen.
2009. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, a Purevision egy kiterjesztett viselésű szilikon hidrogél lencse (éjjel-nappal viselhető egy hónapon át). A színes lencsék általában napi-havi-negyedéves-éves lencsék, melyeket naponta 8-12 órán át lehet viselni (éjjelre viszont ki kell venni őket). Én még nem találkoztam színesben kiterjesztett viselésűvel (bár lehet, hogy van olyan is). Egyébként jót tesz a szemednek, ha éjjelre nincsen rajta lencse. Természetesebb az oxigénnel való ellátása, ha kiveszed.
2009. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!