Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kaphatok úgy kontaktlencsét,...

Kaphatok úgy kontaktlencsét, hogy nem kell ott helyben beraknom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyszer már megpróbáltam berakni, és közben figyelt egy orvos. Nem ment... Nagyon zavart, hogy néz de ő ragaszkodott hozzá, pedig előtte mondta, hogy jó a technikám. Most megint szeretnék próbálkozni vele, de nem mások előtt... lehetséges valahogyan?

2012. jún. 19. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megkéred dokit, hogy forduljon el mert zavar, tuti elfordul :)
2012. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp ott kell beraknod és kivenni egyszer. Ha zavar hogy néz akkor mondd meg. De igazából nem kéne hogy zavarjon, attól még te ne a dokira figyelj hanem arra hogy mit csinálsz. Én is ott vacakoltam 1 órán keresztül mire sikerült. Ez van.
2012. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 20. 22:21
 4/4 anonim válasza:
nekem is mondták ott az optikusnál hogy szánjak rá legalább egy órát. A legelsőnél remegett a kezem valamiért,de aztán megpróbáltam újból és első próbálkozásra sikerült. kb 10 percet vett igénybe az egész (a betevés kb 1 perc volt) ,holott életemben nem láttam még kontaktlencsét se.
2012. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!