Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Folyamatos szemlecsukódás....

Folyamatos szemlecsukódás. Valakinek volt már ilyen tünete, mi állhat emögött?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk, hogy álmos vagy...nem?
2012. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Öltönyös válasza:

Nekem van. Folyton lecsukódik, de ki is nyílik, PISLOGOK!

Viccet félretéve ajánlanám a háziorvost, szemészetet. Ők értenek hozzá!

Szép estét!

2012. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kérlek benneteket csak akkor írjatok, ha mint betegség szerepel nálatok ez a tünet. A betegségből viccet csinálni nem igazán poén. A háziorvosunk nem tud semmit mondani erről, azért kérdeztem hogy valaminek nincs e evvel kapcsolatban tapasztalata, hogy neki mitől lehet ez, mert az sokat segítene, hogy merre fele menjünk vagy milyen betegségre gyanakodjunk.
2012. aug. 30. 21:37
 4/10 Öltönyös válasza:
Más tünet van?
2012. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmi?

[link]

2012. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

esetleg nem lehet az a probléma hogy keveset pislogsz?

nem lehet észrevenni hisz csak egy pillanatig tart.

Van akinél kóros a pislogás hiánya és a levegőben szálló port így nem tudja letakarítani ,ezért egy idő után a szervezet magától reagál enyhén szúró érzéssel kényszerítve a szemhéjat a lecsukódásra

2012. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ez a bizonyos szemlecsukódás olyan, mintha elfáradt volna a szemhéjad, és hiába állsz ellen lecsukódik, az egy igen komoly betegség tünete is lehet. Idegorvosi kivizsgálás szükséges, és gyógyszeresen rendben tartható. Egyéb izomgyengeségi tünet nincs?
2012. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Egyéb izomgyengeségi tünet nincs. Már próbálkoztunk szemészeten, de semmit nem tudtunk meg erről. Azt hiszem egy jó neurológust kéne találni, aki tényleg gondosan kivizsgál, és nem kezeli félvárról ezt a tünetet, mert ez nagyon komoly probléma.
2012. szept. 5. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Tisztelettel megjegyezném, hogy orvos nincs aki érdemleges magyarázatot adna. Meg kell tanulnod vele élni! Én 45éve kínlódom vele. Már vagy húsz éve meguntam az orvosokat, az ilyen olyan diagnózisokat. Végül is terápiaként műkönnyet javasolnak, de már jó-ideje ki sem váltom. Inkább vezetek csukott szemmel, ezt is meg lehet szokni.
2012. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaa... és elfelejtettem: kilencvenben mindkét oldali agyi infarktust diagnosztizáltak nálam, és a hunyorgatást,és pillogtatást erre fogták rá. Pedig gyermekkorom óta megvan.

......lehet hogy infarktussal születtünk?

2012. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!