Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van 3 db kontaktlencse...

Miért van 3 db kontaktlencse 1 dobozban?

Figyelt kérdés
Ma szereztem be az első kontaktlencsémet, ezt még ingyenesen kaptam a vizsgálat mellé. Egy párt kaptam ugye bal-jobb, de az internetes webáruházakban 3 db/dobozt írnak a havi lencsékhez, csak azt nem értem miért :). Valaki megtudná magyarázni?

2012. szept. 5. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dobozban 3 hónapi cucc van, és tetszik neked, vagy sem, nem tudsz "csak egy hónapra" venni. Legalábbis olyan fajtát, de egyébként nem is jellemző, hogy 1 hónapi cuccal üzletelnének. Amit én használok, abban 6 hónapra elég van egy dobozban.
2012. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
A harmadikat elajándékozhatod egy küklopsz haverodnak. :)
2012. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ!


#2 Ezen hatalmasat szakadtam :)

2012. szept. 5. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ez a kérdés elég sokszor meg volt már itt válaszolva.


3 db az nem 3 pár, két dobozzal kell rendelni, mivel egy átlagember két szeme különböző dioptriát igényel. Így 2 dobozzal vesz, így meg lesz a 3 havi adag. Legtöbbször optikában is annyit adnak. Kivéve a próbalencsét.

2012. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát igen, meg ha belegondolsz, akkor a lencsét - mivel elég kicsi az esély, h pont olyan van náluk, amilyen nekik kell - rendelni, aminek átfutási ideje is van és elég keés embernek van kedve 2 hetente az optikushoz rohangálni, h megrendelje a következő havit.
2012. szept. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!