Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezhet, hogy nem jó az új...

Létezhet, hogy nem jó az új kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok kontaktlencsés, eddig Biofinity lencsét használtam. Most rendeltem PureVision lencsélet és reggelente körülbelül egy órányi viselés után elkezdek könnyezni és nagyon kényelmetlennek érzem mintha ki lenne száradva. Alig látok a pislogástól és be is pirosodnak kicsit a szemeim, de ez egy fél óra alatt elmúlik és egész nap semmi gond vele. Nemtudom, hogy ez a fajta lencse nem lesz jó nekem vagy csak most jött ki rajtam valami allergia.

2012. szept. 6. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem lesz jó, mivel különbözik az anyaguk, a Purevision nincs olyan jó mint a Biofinity, nem is értem miért váltottál egy gyengébb minőségre? Persze lehet hogy megszokja a szemed idővel, de attól még nem kifejezetten jó.
2012. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!