Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sürgős! Honnan tudnék szerezni...

Sürgős! Honnan tudnék szerezni comfilcon toric kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Az optika, ahova járok egy hónapig be lesz zárva felújítás miatt! Bementem már pár optikába, de mindenhol azt mondták, hogy nem ismerik ezt a lencsét. Az egyik optikában azt mondták, hogy ez az egyik kontaktlencse anyagának a neve calami bioakármi. De én megnéztem, és ez a szó még vélatlenül sincs rajta a dobozon.Mondta az egyik ismerősöm, hogy vegyek neten, de sehol nem találok ilyet. Mit tudok tenni?? Nagyon sürgős lenne!Ja ez meg még cylinderes kontaktlencse, tehát ezért még hosszabb idő míg megjön!

2012. nov. 15. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A comifilcon a lencse anyaga, kell hogy legyen valami márkája/fajtája is a lencsének. A dobozon mi van? Gyártó neve esetleg??
2012. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rákerestem, egy comfilcon anyagút találtam tórikusban, szóval ez az, mert más nincsen: [link]
2012. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
coopervision a lencse, de megnéztem a dobozt, egy olyan szó nincs rajta hogy bifinity, hanme aza a márkája, mindenhova csak az van írva, hogy comfilcon
2012. nov. 15. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor biztos hogy a Biofinity, mert azt a Coopervision gyártja... fura hogy nincs a dobozára írva, csak az anyaga.
2012. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A coopervision nem csak a Biofinityt gyártja hanem pl a Options-t is úgyhogy nem lehet kizárásos alapon Biofinity.

A lencse paramétereit nézd meg. Cylinder, átmérő, görbület, dioptria.


Egy hónapot meg ki lehet bírni lencse nélkül de ha ragaszkodsz hozzá és pont akkor jár le az 1 hónap viselési idő amikor az optika zárva van akkor hord tovább. Én 2 hónapot hordom és nem érzek semmit hogy törné vagy hogy kényelmetlen lenne.

2012. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én egy héttel sem tudom tovább hordani, mert zavar, meg homályosan látok

Amugy 8.7 görbület -1.25 cylinder mind a kettőn meg -2.25 az egyiken a másikon -2 dioptria

2012. nov. 16. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!