Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van itt olyan, aki -0,5-ös...

Van itt olyan, aki -0,5-ös szemmel kontaktlencsét hord?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem szemüvegem van, de nem szívesen hordom és szeretnék átállni, de azt mondták ennyire nem nagyon szoktak adni, de mégis tudtak. Akkor most hogy van ez? Kontaktlencsét csak ennél rosszabb szemre szoktak adni?
2013. jan. 24. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

-0,25 dioptriára is van lencse. Megnéztem.


Sokan még szemüveget se hordanak -0,5-ös szemel...

2013. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem pont az ellenkezőjét mondták, hogy arra nem igen gyártanak. Tudom, hogy mások így még szemüveget se hordanak, de engem már nagyon zavar, nagyon sokat hunyorgok.
2013. jan. 24. 23:48
 3/4 anonim válasza:
Az én szemem is -0,5-ös (igaz a másik -0,75) és én kontaktlencsét hordok, az iskola miatt muszáj és azért is mert a szemüveget egyszerűen nem tudom elviselni. Vagy 7 hónapig szórakoztam vele, utána eldöntöttem, hogy kontaktlencsés leszek. Gond nélkül kaptam és találok is lencsét. Az igaz, hogy nem minden fajtából (Day 'n Nite). Én Bioflex Premium-ot használok ez jó is, kényelmes is és kiterjesztett, igaz kicsit drága (9900+folyadék Ft/negyedév).
2013. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2013. jan. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!