Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemműtétre mennyit adnátok...

Szemműtétre mennyit adnátok egy neves professzornak?

Figyelt kérdés

Magánrendelésére jártam eddig, ami 15 ezer/alkalom. Meg fogja műteni a szemem, most nem részletezném, miért, ez kb. egy fél órás műtét és 3-4 napos kórházi tartózkodás.

Kontrollra is a magánrendelésére fogok elmenni, nem a kórházba.

Műtét után vajon mennyit illene neki adni?



2013. márc. 13. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy határon túlról is hozzá járnak, mert annyira jó szakember, az idősebbek ahogy halottam, 60-80 ezreket fizetnek, csak ők ugye nem járnak magánrendelésre.
2013. márc. 13. 13:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem még nem kell, de próbálom átérezni a helyzeted..


Az a helyzet, hogy a magánrendelésen adsz, amennyit mond, aztán államiban elvégzi a műtétet, és újból magánba jársz kontrollra...


Ha itt vársz tanácsot bárkitől, az veszélyes, mert nem érzik át igazán a helyzeted... még viccből sem szabad ilyenkor összeget mondani..


illik? azt kérdezed.. mondhatnám mennyit ésr a látásod? de ez így hülyeség, mert ettől bonyolultabb...


értem, hogy mit szeretnél tudni, de felelősséggel veszélyes tanácsot adni.. ne hallgass a többi betegre sem, mert egymásra licitálnak...


Nem akarok moralizálni, mert a szemedről van szó.. és itt nincs helye okoskodásnak..

Te tudod, mennyit segít a látásodon, milye jó érzés újra jól látni,stb..stb...tudod, tartozik-követel oldalak...főleg, ha könyvelő lennél, akkor írd le mit is kapsz, adsz...


De... ne kapasd el...ki van ez találva, hadd szenvedjen a beteg, amíg a jattot kitalálja..


bocs, ha nem lettél okosabb..

2013. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki, amennyit csak ki tudsz fizetni, vedd fel rejtett kamerával és pereld el tőle még a családját is!

A hippokrateszi esküből valaki beollozna nekem a halapenzhez kotest? Bocs, csak a hp témától mindig felforr a vérem, mert arra enged következtetni, (jogosan), hogy csak a tehetősebbek érdemlik meg a jó kezelést. Kapnak fizetest! A kőműves sem kap hálapénzt, pedig, ha szarul végzi a munkáját, egy egész családra radolhet a ház. Ez jutott először eszembe, de sorolhatnám még.

2013. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!