Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemüveg javítja is egy idő...

Mr I kérdése:

A szemüveg javítja is egy idő után vagy csak korrigálja a látáshibákat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már hogyan javítana?
2013. ápr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem javítja...

Mennyivel kevesebb szemüveges ember volna! :)

2013. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak korrigálja és sajnos pár évente egyre erősebb szemüveg kell majd.
2013. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de a barátomnak akkor minek mondta az orvos h csak egy hónapig hordja a szemüveget
2013. ápr. 10. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen látáshibája van, amin ez segít.
2013. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
neki nagyon gyenge szemüvege van, és azt mondta h azért kell addig hordani csak mert az beállítja a szemét
2013. ápr. 11. 15:28
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt mondta az orvos(hordjam, es majd megjavul...-gyerekkent be is kajaltam).mar 16eve varom hogy javuljon:) , de csak romlik..:/

Egy rovidlato

2013. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

csak rontja. évek óta kéne fél dioptriás szemüveg távolra, sosem hordtam.

tudok tájékozódni, nem zavar hogy kicsit homályosan látok, mert 3m-en belül kb. mindent jól látok és nem sűrűn használom messzire a szemem.

lehet hogyha erőltettem volna mindenféle szemüveget, mostmár szódásszifon méretű valamiben vaksiskodnék, így stagnál a szemem állapota.

engem nem idegesít hogy nem tudok mindenféle miniatűr rendszámtáblát leolvasni 10m-ről, de kinek hogy

2013. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mandy1408 ***** válasza:

Gyerekkori pluszos szemüveget ki lehet nőni, illetve a mínuszos szemüveget igénylő látása öregségre javulhat, csak ugye betársul az olvasó szemüveg.

Mínuszosoknak egyébként a kontaktlencse jobb!

2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2005-ben kaptam meg életem első szemüvegét, -0,5-es. Azóta azt hordom, de hál istennek nem tűnik úgy, hogy romlott volna a szemem. Persze nekem is azt ajánlotta az orvos, hogy mindig hordjam. Ennek ellenére csak monitor és tv nézéshez és az iskolában hordom, hogy lássam a táblát, de az utcára nem.
2013. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!