Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan kell kontaktlencsét...

Hogyan kell kontaktlencsét berakni?

Figyelt kérdés
Régen volt és most újrakezdtem, de annyira nyögvenyelősen tudom csak bepréselni! Valami jó tipp? Nem akar rátapadni a szememre, amúgy természetesen van rajta folyadék, szóval valamit én csinálok rosszul.
2009. szept. 29. 10:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én is kontaktlencsés vagyok elején nekem sem ment, de hamar belejöttem. Annyi a lényeg, ha lágylencsés vagy, mindig figyelj rá, hogy ne legyen kifordulva, én mindig ellenőrzöm berakás előtt. (Ha ki van fordulva, akkor a teteje kifelé hajlik, mint egy kis tányér, ha jól van akkor gömbölyűbb) Én úgy rakom be, hogy rárakom a középső újjra(mindig azoldali kéz amelyikkel berakom) nagyon közel megyek a tükörhhöz, hogy jól lássam, a másik kéz középsővel szemhély felhúz, amelyiken a kontakt van ott a középső mellettivel szemhély lehúz. Szép lassan, figyeled, hogy pont rá illeszkedjen a szemre, szép lassan és ráteszed. (Figyelni kell, hogy jól tartsd a szemhélyadat, mert pislogsz ha nem tartod jól, igy nem sikerül berakni) Sok sikert :)

2009. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és bocsi, szemhéJ.. még reggel van : )
2009. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!