Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Próbált már valaki berakni...

Próbált már valaki berakni meg kivenni kontaktlencsét a buszon?

Figyelt kérdés

Holnap este elutazom egy hétre, és az első éjszakát a buszon fogjuk tölteni. Na most én semmiképpen nem akarok szemüvegbe menni ezért ha reggel berakom a kontaktlencsét,este a buszon szeretném kivenni, reggel a buszon újra berakni. =DD

Próbált már valaki a buszon be, ki rakosgatni lencsét?

Vagy, ha egy éjszakát a lencsében alszok, az nagyon gáz? Mármint tudom, hogy nem szabadna, de egy éjszakától talán nem lesz bajom..?

Előre is köszi a (normális) válaszokat.


2010. jún. 28. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a busz biztos meg fog állni jó párszor. egy ilyen helyen vedd ki estére mindenképpen a WC-n (akkor a kezedet is meg tudod mosni stb).

menet közben semmiképpen ne próbálkozz, még ha egyébként rutinos vagy, mert a busz hirtelen fékezhet stb.

2010. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz benne aludni, mert állatira fájni fog a szemed, ha máskor nem, másnap, és akkor meg akkor kell kivenned. Sajna a buszon azért nem fog menni, mert nem tudod szappannal megmosni a kezed, anélkül meg nem lehet. Gondolom, nem akarsz másnap valami gyulladással vagy árpával ébredni amiatt, hogy koszos kézzel nyúlkáltál a szemedben. Legkésőbb az utólsó pisimegállónál ki kell venned. Miért olyan nagy baj a szemüveg?
2010. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen azon is gondolkoztam már hogy nem tudok szappannal kezetmosni, de vannak ilyen fertőtlenítő törlőkendők, az nem jó erre a célra? (=

Utálom a szemüveget..de most lehet az lesz. (=

2010. jún. 28. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy napot kibírsz szemüvegben. :) Ha meg mégsem, akkor reggel rakd be a lencséd, az esti pihenőkor a mosdóban vedd ki, reggel pedig a következőnél rakd be. A kettő közti időben azokra a rövid időkre, amikor ébren vagy pedig nyugodtan vedd fel a szemüveged. Hidd el, a buszon ekkora útnál mindenki agyonnyúzott lesz, senkit nem fog érdekelni, hogy szemüvegben vagy, avagy sem. Én rutinos vagyok e téren, gyakorlatilag egy perc alatt végzek mindkét lencsével, de a buszt én sem merném bevállani. :)

A fertőtlenítőkendőt pedig mindenképp tudom ajánlani akkor is, ha szappanos vízzel kezet mosol, mert a nyílvános mosdók közel sem olyan tiszták, mint az otthoniak.

2010. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van a HiGeen kézfertőtlenítő zselé, ahhoz nem kell se víz se semmi. ilyen esetekre tökéletes. de szerintem is akkor vedd ki amikor megáll majd a busz. ne menet közbe.
2010. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia! én kocsiban rendszeresen ki szoktam venni és általában nem s jelent nagy gondot:) elég gyakorott vagyok már benne. igaázból mozgó járművön én csak attól szoktam félni h a tartóba visszatétel előtt kiborul a folyadék belőle:D
2010. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!