Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések! Szerintetek?

Kontaktlencsések! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2 hét múlva érkezik egy lencsém, sima szinező .

azt szeretném kérdezni, hogy muszáj kifejezettem "kontaktlencsetartó doboz"-t vennem? nem elég 1-1 picike dobozka?( amit persze megfogok tudni külömböztetni)

lencsefolyadékkal kapcsolatban , először mindenből az olcsót szeretném próbálni, utána megyek a drágábbra, mert először úgyis bénázok. nagyon a világvégén lakom, így csak egy rossmann van a közelben. mennyibe fáj egy rossmannos lencsefolyadék?


2013. máj. 30. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

ő a kicsike*-*

2013. máj. 30. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Folyadékhoz alapból szoktak adni tartót. Nem elég egy picike doboz, mivel a tartó direkt a lencséhez van kialakítva.
2013. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök ugyanilyen lencsém volt, csak világosabb színben, amúgy nagyon ronda felrakva...bár lehet csak nekem nem tetszett, nem tudom, tök más mint képeken.

Viszont a nagyobb gondom az volt vele, hogy ez nem fért be a kontaktlencse tartómba... bár biztos van nagyobb is, nem tudom, Rossmannban is lehet kapni, de nem tudom az mekkora. De abba rakod amibe akarod, csak tiszta legyen és olyan dobozka amiből ki is tudod szedni, nem gyűrődik benne meg ilyesmi.

Folyadékból a Rossmannos (Best View) nagyon jó fajta, 1200 ft körül van. Azt használom évek óta. Próbáltam már 3-4ezreseket is, de azok nem váltak be.

2013. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
zabaljalak meg utolso,nagyonkoszonom!!
2013. jún. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!