Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy szedjem ki a kontaklencsé...

Hogy szedjem ki a kontaklencsét a szememből? Beleragadt. /bővebben lenn/

Figyelt kérdés

Már lassan 2 hete benne van a bal szemembe egy lágy kontaklencse, és nem tudom sehogy kivenni. Ha belenéznek nem lehet látni, csak érezni lehet ujjal, az alsó szemhéjam alatt a peremét. Már próbálkoztam pislogással, kimostam, cseppekkel, de nem jön ki. Voltam az Ofotértnél és azt mondták, hogy gyulladás, és nincs benne semmi lencse. Aztán szemészeten is voltam, ott pedig azt mondták, hogy biztosan a helyét érzem csak, és nem csulladás, csak irritálva van a sok piszkálástól.


De én érzem, hogy benne van. :( Mit csináljak? Mst örökre benne marad? :\'( Minden orvos ilyen hülye? Meg sem nézték úgy ahogy én mondtam hogy érezni lehet.


Lécci segitsetek!


L/15


2009. okt. 18. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:

bocsi:


gyulladás*

most*

2009. okt. 18. 15:19
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát simán tudni lehet h ott van-e vagy se.Ha jól látsz,akkor ott van,ha rosszul,akkor meg nincs ott.
2009. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem látok jól, mivel le van ragadva a alsószemhéyam alá. :(
2009. okt. 18. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Az aló szemhéjadat kezd el finoman felfele masszírozni, ha ott van alatta akkor így elő tudod "csalogatni". De a szemésznek tuti látni kellett volna ha ott van alatta, lehet érdemes lenne egy másik szemészt is felkeresned, aki kontaktológus.
2009. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát az lesz. próbáltam már masszirozmi megmindent. köszi.
2009. okt. 18. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Siess vele mert ez nem játék. Ha becsúszik a szemed alá akkor nagy baj van, kockázatos műtéttel kellene eltávolítani. Ha ott van a peremén akkor, azt te nehezen és fájdalmasan tudnád kivenni. Menj el egy normális szemészhez, és csapj az asztalra!


2 hete? Az már komoly, mert valószínűleg ott a szemed nem érte levegő, vagyis nem kapott oxigént. Ez hosszútávon vakságot is okozhat.


Ne haragudj ha megilyesztettelek, nyugi emiatt nem fogsz megvakulni, de vedd komolyan mert veszélyes.

2009. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Benne volt? Sikerült kiszedni?
2009. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Csak nekem fent-hátra csúszott. Nekem sikerült kipiszkálni. De nagyon meg voltam ilyedve.Tényleg menj el másik orvoshoz! 20/L
2009. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült. beleraktam egy másik kontaklencsét és amikor kiszedtem egy beleesett a mosdóba kijött mind2.


köszi a tanácsokat!

2009. okt. 22. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!