Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol rendelhetnék online ilyen...

Hol rendelhetnék online ilyen kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Ofotértnél szoktam venni, de azt olvastam, hogy ez a fajta lencse privát címen fut. Így ofotértnél drágábban adják.

Iwear dr supreme plus-ról lenne szó.



#online #lencse #iWear #rendelhetnék
2013. júl. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A sajátmárkás termékek olcsóbbak, mint ha a gyártótól venné meg. Érdemes a lencse paramétereit (átmérő, görbület, alapanyag összetétel alapján keresni, de lehet hogy még a gyártó is fel van tüntetve a dobozon, és így még egyszerűbb!)A paraméteri szerint ezt a cooper vision gyártja, és ez szerintem a frequency xc típus!
2013. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Frequency Xc, ami az egyik legócskább lencse ami kapható, inkább próbálj ki jobbakat, ha teheted. Csak azért mondom, mert nekem nagyon sokat romlott a látásom amíg ilyen vacakokat hordtam, de mióta váltottam új fajta lencsékre már nem romlik a látásom, sokkal kényelmesebb is. Neten sok webshop van ahonnan rendelhetsz lencséket, keress rá arra ami kell, hogy hol olcsóbb.
2013. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vhedita válasza:

kontaktlencsethordok.hu

Én mindig itt rendelek, sokkal olcsóbb, mint a bolt. Nem tudom ez a típusú lencséjük van-e, meg kell nézni.

2013. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!