Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemmozgató izom fájdalom?

Szemmozgató izom fájdalom?

Figyelt kérdés

Néha erősen fáj a szemem, ha sokat számitógépezem például

Úgy érzem, hogy belülről a szemgolyó mögötti területről fáj a szemem


- Mi lehet ez a fájdalom

- Mit tudnék neki tenni, hogy ne fájjon

- és lehet e komolyabb következménye?



#szem #szemmozgató izom
2013. szept. 24. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

mozgatásra fáj? (próba: Jobbra-balra-fel-le)

ha nyomod a szemed fáj?

tessék elmenni szemészetre, ha esetleg ezek is vannak, amiket leírtam, akkor látóideg gyulladás, ami akár sclerozis multiplexre is utalhat!

2013. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

igen mozgatásra fáj de csak bizonyos szögekben, olyan mintha mondjuk egy húzódás lenne

Ha megnyomom a szemgolyóm akkor is fáj de szintén csak egy helyen


Mára már sokat javult egyébként a dolog de jó lenne tudni mi is ez

2013. szept. 25. 01:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmennék a helyedben a szemészhez és meg mondanám neki, vagyis megkérdezném, hogy lehet e ez a betegség, mert te ezt ki szeretnéd zárni.ha fáj, akkor sztem gyulladás, ahogy írtam is már, de lehet egyszerűen csak szemüveg kell!
2013. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szerintem megerőltetéses gyulladás lehet most igy összerakva képet de ezt majd az orvos megmondja

Köszönöm a segitséget! :)

2013. szept. 25. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csökkentsd a monitor fényerejét, nekem a fejem fájdult meg mindig, amikor újat vettem, aztán levétel után nem volt probléma.

Lehetséges az is, hogy a szemüvegre van szükséged, bár az inkább fejfájással jelentkezik.

Lehet száraz is a szemed, olvasáskor kevesebbet pislogunk, monitor nézésekor meg még kevesebbet.

2013. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott így fájni, nagyon kiszárad a szemem. Nekem a műkönny segít. Gondolom, rengeteg ok lehet, ami ilyen tüneteket okoz. A fejem is fáj sokszor ettől, olyankor még a szemem mögött is fájdalmat érzek. A szemészeten magas vérnyomás, és szemszárazság jeleit állapítottak meg.
2013. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, nálam is ugyanez a helyzet, neked mit mondtak, mi van veled azóta?
2017. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam akkor van ha beteg vagyok, akkor bedurran és nem is nézek csak előre mert fáj mozgatni 2-3 nap és elmúlik.
2018. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!