Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse viselésekor...

Kontaktlencse viselésekor lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Újra rendelek kontaktlencséket eddig air optix volt a ciba visiontól az optikus ezt irta fel. De én szeretnék mást kipróbálni. Olyat lehet h az egyik szemembe kontaktlencse márkája más mint a másik szemembe? pl egy air optix és egy biofinity?
2013. okt. 11. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet... csak előfordulhat, hogy fog zavarni, mert más a két lencse struktúrája...

Amúgy van olyan is, hogy valaki csak az egyik szemén hord kontaktlencsét, mert a másikkal jól lát... szóval a különböző márka nem baj.

2013. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem biofinity lencsém van. Mondjuk ez maximálisan kényelmes=nem érzem, semleges érzés. Lehet benne aludni is.

Mondjuk miután betettem, azután érzem egy pár percig, de megszűnik gyorsan.

Lehet külön fajta mindkét szemben. Azt javaslom, hogy válts biofinity lencsére, de előtte azért próbáld ki! Nem próbáltam ki az Air optixot, de nagyon javasolták azt is.

2013. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!