Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látássérült (lényegében vak)...

Látássérült (lényegében vak) nőnek ajándék ötlet karácsonyra?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos anyám vak egy betegség miatt (retinitis pigmentosa). Akik hasonló cipőben járnak talán tudnának segíteni. A gond az, hogy kb 30 éve képtelen elfogadni, ezért se kutya, se tanfolyamok semmi (elég makacs). Inkább házon belül szeret mozogni, vagy sétálni kisérettel. Szeretnék neki karácsonyra valami olyasmit amivel le tudja kötni magát. Jelenlegi gondolatom egy MP3 lejátszó nagyobb gombokkal és hangoskönyvekkel feltöltve.

Viszont nagyon örülnék egyéb ötleteknek is, és nem feltétlen százezres nagyságrendben... mert fizetésből élek sajnos... Tényleg fontos lenne, hogy lekösse.


Anyám 50 éves. Ötleteket várom.



2013. dec. 8. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hangoskönyv nagyon jó ötlet, ámbár legálisan megvásárolva sajnos elég drágák tudnak lenni. Én maradnék ennél az ötletnél a helyedben :)
2013. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lejátszó szerintem nagyon jó ötlet, nekem meg olyasmi jutott eszembe, aminek kellemes tapintása van, pl puha ruha vagy bársonyos, selymes takaró, selyemsál, ilyesmi...Vagy ha szeret enni, akkor készíts neki sütit vagy karácsonyi tortát, ajándékkosár, stb...
2013. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen most hirtelen ez az ötlet van, csak ugye olyat keresek ami tartós, és a gombjait is tudja kezelni. Valakinek tapasztalat ezen a téren?
2013. dec. 8. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan mobiltelefont ami mondja a menüpontokat. De egy érintőképernyős nem biztos, hogy a legjobb választás neki...
2013. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!