Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ajándék lenne a szerelmemnek?

Jó ajándék lenne a szerelmemnek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy veszek neki egy nagyon jó pengetőt (gitározik), és arra gravíroztatok valami személyeset. Jónak jó, de nem tudom hogy ezzel kiszúrnám-e a szemét... Kevésnek tűnik. Ti mit gondoltok? Ha emellé veszek még valamit, az jó? Vagy az egészet cseréljem le valami másra?

2013. dec. 8. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem gazdag, akkor vegyél neki húrkészletet. A pengető amúgy fogyó eszköz, szóval, ha használja, akkor ennyi erővel vehetnél neki egy tábla csokit, és abba "gravírozhatnál". Vagy vegyél neki fémből, vagy ha műanyag, akkor fúrd ki, és csináld meg nyakláncnak. Nem hiszem, hogy sokáig tart. Vegyél neki Egy Iron Maiden pulcsit. Annak szerintem mindenki örülne. Amúgy meg az ajándék nem azon múlik, hogy mekkora, vagy milyen drága.
2013. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

vegyél ilyet:D

[link]

2013. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fémből gondoltam, de inkább hagyjuk ezt... Mi legyen helyette? A lényeg hogy személyes legyen, és ne olyan amit bármikor adhatnék neki. Valami olyat akarok amire nem számít:)
2013. dec. 8. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Én viszont azt gondolom, ez nagyon jó ajándékötlet. Személyes, egyedi, kifejezetten neki szól, és tőled. Kell ennél több? Persze, egy pengető fogyóeszköz, de egy egyedi, személyes pengetőt, nem hiszem, hogy minden nap használna.

De az is nagyon jó, ha egy gravírozott pengetőt, megcsinálsz nyakláncnak, vagy kulcstartónak. Csak át kell fúrni, és már lehet is használni.


Én ezt az ötletet nem dobnám el, nekem tetszik a dolog, szerintem a párod is értékelné, hiszen sok minden van benne. A gitárral kapcsolatos, amit nagyon szeret, tőled kapja, akit nagyon szeret, és személyes lesz, ami külön jó. :)

Viszont, ha úgy gondolod, a pengető mellé még valamit vehetsz, aminek örülne.

2013. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden rendbejött, köszönöm!:)
2013. dec. 8. 17:51
 6/9 anonim válasza:
2013. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezek eszméletlenek.:) Innen választanék szerintem, demár megcsináltattam. Köszönöm!:)
2013. dec. 10. 13:42
 8/9 anonim válasza:

Sajnálom, hogy lekéstem. Feleségem készíti őket egyébként, meg néha én is besegítek. :)

Talán legközelebb.

2013. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Komolyan? Eszméletlen szép munka. Még visszatérek rá!;)
2013. dec. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!