Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak Karácson...

Kim Bo Mao kérdése:

Mit vegyek anyukámnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem vehetek semmi ruhaneműt, mert ruhákat árul és vannak kapcsolatai, nem szereti ha drágábban veszek meg vmit. Könyvet sem vehetek, mert nem a magyar az anyanyelve.

Kérlek segítsetek!



2013. dec. 6. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Parfüm,kozmetikai dolgok(én pl valami nagyon jó minőségű ránctalanító krémet veszek) karóra, ékszer, lakberendezési tárgyak,pl fali óra, kép,díszpárnák. asztali,olvasó lámpa... Vagy menj be egy nagyobb üzletbe és vásárolj valamit spontán,amit meglátsz és szerinted örülne neki..
2013. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az online könyvesboltokban idegen nyelvű könyveket is találsz.(Libri, Könyvespolc.hu)De szerintem készíthetsz is neki saját festésű bögrét is. Én nagyon tudok örülni, ha a gyerekeim saját készítésű ajándékot adnak.
2013. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!