Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Barátnőm az én szemüvegemet...

Barátnőm az én szemüvegemet hordja, elromolhat a szeme?

Figyelt kérdés
Ő alapból nem szemüveges de tetszik neki az enyém ezért föl szokta venni. ettől elfog romlani a szeme? és ha igen kb mennyi idő múlva? egyébkén -2es a szemüveg

2014. febr. 24. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki,hogy vegyen egy DIOPTRIA NÉLKÜLI keretet.
2014. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, miért akarja, hogy elromoljon a szeme? Örülhetne, hogy nem kell neki szemüveg...
2014. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem vagytok normálisak. De Te se kedves kérdező. Egyszerűen mond meg neki, hogy nem adod. Elvégre neked is kell valamivel lássál. Aki meg ennyire beteg az kezeltesse magát. Ez nem szemészeti probléma, hanem agyi!


Nem hiszem el, hogy ilyen elmebeteg létezik. Ajánljad neki a villát /tökéletesen ki lehet szúrni vele a szemét, és akkor már szemüveg se kell/, vagy talán a legjobb ha a dekapitációt azzal szerintem mindenki sokkal jobban járna, és garantáltan megoldódik minden problémája.

2014. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!