Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt le KELL...

Egy hónap alatt le KELL fogynom egy 10kg-t körülbelül, muszáj mert műtétem lesz. Futni nem mehetek, mert asztmás vagyok. Valakinek valami ötlet? Sok folyadékbevitel, zöldtea. Gyümölcsök?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 17:05
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

Elvileg asztmával is lehet futni, csak használni kell a belélegzős gyógyszert.


Étrendet és életvitelt mindenképp válts:

[link]

[link]

[link]

[link]


Itt megtalálsz mindent.

2012. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Strigi ***** válasza:

10 000 g fogyás kb. 90 000 kcal hiány jelent. Ha ezt 30 nap alatt szeretnéd, az naponta 3000 kcal hiány. Tehát, ha csak vizet fogyasztanál, akkor is kéne naponta két órát kerékpároznod hozzá.


Ennek ellenére azt a 3-4 kilót, amit sikerülhet leadnod, próbáld meg! Sok kávé ülés közben is megnöveli a cukorfelhasználást, de oda kell figyelni, hogy ezt evéssel aztán ne kompenzáld. Ha viszont nem ihatsz sok kávét, akkor a teával is vigyázz, abban is jelentős mennyiségű serkentő van.


Sajnos ennél jobbat nem tudok. :( Sok sikert!

2012. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fuu,nagyon szépen köszönöm nektek!!!!
2012. máj. 23. 18:24
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
Meg nem értem, hogy miért ajánlják egyesek a kávét... egészséges életmódra törekszünk, abba pedig nem fér bele a kávé. De páran már itt írták a dohányzást is, mint alternatívát. Jó hogy nem hipóivást meg a háj leflexelését ajánlgatják egyesek :DDD
2012. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kávé kis mennyiségben nem árt semmit, ugyanúgy, mint egy pohár bor.
2012. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!