Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen orvoshoz menjek vele...

Milyen orvoshoz menjek vele szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom összehúzni a szemöldökömet. Ez ilyen születési rendellenesség..szeretném kezeltetni, csak nem tudom melyik szakorvoshoz menjek vele. Segítsetek kérlek..

2014. aug. 25. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neurológus foglalkozik ilyesmivel, de ha ez születéstől tartó dolog akkor semmit sem fog tudni vele kezdeni. Előbb kellett volna eszedbejusson.
2014. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neurológus. (De csak akkor, ha nem botox miatt van.)
2014. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Ez kb olyan, hogy amikor haragszom valakire, nem tudom összehúzni a szemöldökömet, hanem hunyorítok. :D És elég idegesítő, amikor mások nézik, hogy megbolondultam, vagy mi.
2014. aug. 27. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az emberi test elfelejti használni azokat a izmokat amiket nem használunk rendszeresen régen még én is tudtam még szórakoztatni is vele a barátaimat mindketőt könyedén mozgatam manapság már egyiket se vagy csak a baloldalit kicsit ez van 2 évig nem csináltam elfelejtetem végleg tán.. :P
2014. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugszom :D Ez akkor természetes? :)Nem igazán szoktam mérges lenni, sőt folyton mosolygok/vigyorgok, ami elég sok embert idegesít. Ez azért van? :)
2014. aug. 31. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd mikor én folyamatosan rosz kedvemben voltam anyit használtam hogy csak nah amióta meg párom van pár éve és nem tudok mérges lenni elfelejtetem nem baj jobb is a mosoly :) igen normális ha elfelejted használni a mozgatását
2014. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!