Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érzékeny szem és a szemhéjtus...

Érzékeny szem és a szemhéjtus mennyire jó választás együtt?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny a szemem egy ideje nem is sminkelek miatta. Voltunk vele a szemészeten, nagyon csített a szemem mikor bekönnyeztem de azt mondták hogy nincs vele baj meg írtak ki egy szemcseppet amit csak egy darabig használtam mert az még jobban csípte a szemem. Kb. 3 hónapja a padtársam belevágta a szemembe a papír sarkát, viszont mostmár teljesen jól van a szemem. Egy kicsi halvány piros folt van a szemgolyóm mellett pár miliméterre. Szokott néha ilyen lenni nekem ha megerőltetem vagy ilyesmi, de az 3 hónap alatt bőven elmúlik. A kérdésre visszatérvén lehet tusozni a szemem vagy ha ilyen nehezen akar eltűnni vagy felszívódni az a kis vérfolt vagy nem is tudom mi akkor inkább nem kéne erőltetni?

2014. szept. 1. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg elmúlik. Minek reszkírozni?
2014. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!