Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse vagy szemüveg?

Kontaktlencse vagy szemüveg?

Figyelt kérdés
Nekem 5. osztályos koromba lett szemüvegem,ahhoz képest, hogy addig nem volt szükségem rá, nagyon erőset írtak fel, hamar megszoktam és nagyon szeretem. DE szeretnék idővel kontaktlencsére váltani, a szüleim nem engedik, ők egy csomó negatív kritikát hallottak(pl. rontja a szemet)és nem hajlandóak engedni az érveikből. Ezért kérlek titeket, hogy mutassatok fel pár pozitív kritikát!

2014. szept. 12. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha betartod a használatának a szabályait, akkor nincs baj a kontaktlencsével, de nem szabad elhanyagolni a tisztítást és a többi előírást, mert attól tényleg romolhat a szemed. Nem olcsó mulatság, mert folyton venned kell hozzá a folyadékot és ha egy jobb márkát választasz az nem két fillérbe kerül.
2014. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi!
2014. szept. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!