Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -0.5 és + 0.5-ös szemüveget...

-0.5 és + 0.5-ös szemüveget írtak fel, ami ugye nem túl erős, mi történik ha nem hordom? Sokat rosszabbodhat a látásom?

Figyelt kérdés
Ez ugye azért még nem vészes? És am kb mennyi egy komplett szemüveg?? egyálltalán nem vagyok képbe ebben a témában...
2010. jan. 20. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem 3éve van..pont ezekkel a dioptriákkal mint neked

és évente kb 10x felveszem és nem romlik semmit

:D

2010. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Akkor Te szerencsés vagy, 1. válaszoló! Nekem viszont -0.75-ről kevesebb mint 1 év alatt -2.5-re romlott. Ez már nem gyenge. Hol laksz? Ha esetleg Debrecenben, tudok segíteni olcsó szemüvegben. Én most csináltattam, Aboriginal szemüveg, vizsgálat-lencse-keret-munkadíj 16000 Ft. Szerintem ajándék ár. De persze egy nem márkás olcsóbb.
2010. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tatán lakom...de köszi!
2010. jan. 20. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem hordtam 1,5 évig a feles szemüvegem,és kellemetlen meglepetés ért a következő vizsgálatnál..+2.5 mindkettő..
2010. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és vigyázz vele,mert a pluszoshoz eleve jobban alkalmazkodik a szem,én reggel még kicsit hunyorogva elolvasom szemüveg nélkül az ujságot,aztán este már távolra se látok nemhogy közelre.
2010. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

kezdetben nekem -0.25 es -0.50 volt, nem hordtam a megcsinaltatott szemuveget, aztan -2.00 es -2.50 lett a vege. uj szemuveget kellett csinaltatnom, de kontaktlencset is hordok foleg utcan es sport kozben.

a masodik szemuveggel jol jartam mert a rafting optikaban 1 ft volt a keret,ossz-vissz 15 ezerbol meglett.remelem segitettem

2010. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Lenne egy kérdésem :) Te hogy vetted észre, hogy nem jó a szemed? észrevettél valami változást?

(Csak kíváncsiságból kérdezem, mert épp most készülök szemorvoshoz)

2010. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!