Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha az Ofotértnél csináltattam...

Ha az Ofotértnél csináltattam szemüveget, ha küldték az SMS-t, hogy bent van az üzletükben a szemüveg, viszont én kértem, hogy postázzák ki, akkor most postázzák, vagy be kell mennem érte?

Figyelt kérdés
Direkt kifizettem előre az összeget, hogy postázzák, így nem értem, hogy miért küldtek SMS-t, hogy lehet bemenni érte..
2014. okt. 21. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Látod, ez az ügyintézés bürokráciája. Aki az sms-t küldi, nem tudja, hogy Te postázást kértél. Ha gép küldi az sms-t, amikor lejelentik a kész szemüveget, akkor ez az ok. Hívd fel azt a számot, ami a vállalási lapon van, hátha tudnak segíteni. Csak el ne kallódjon a szemüveged.
2014. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért is zavar ez, mert a húgomnak nemrég lett csináltatva a szemüvege, viszont ő nem kapott SMS-t. Holnap lehet, hogy felhívom őket. Habár lehet, hogy elég lenne péntekig várni, mert a boltot csak szám alapján azonosították, így lehet, hogy tényleg gépi az üzenet.
2014. okt. 21. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!