Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha valaki szemüveges de nem...

Ha valaki szemüveges de nem hordja rendszeresen akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek elkezd fájni a feje.
2014. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekimegy egy oszlopnak,és meg fog fájdulni a feje.Idővel romlani is fog a szeme,már ha kontaktlencsét se használ helyette.Én kiskoromban évekig nem hordtam,és legalább 2,5 dioptriát romlott a szemem.
2014. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem -5-ös a szemem és cylinderes is. Én 1 évig nem hordtam a szemüveget ezért elől ültem.

Ezalatt 1 dioptriát javult a szemem.

Most, hogy kontaktlencsém van fél dioptriát visszaromlott.

2014. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az történik hogy nem lát nélküle amikor nem hordja.

Amúgy a szem romolhat/javulhat szemüveggel is meg nélküle is. A szemüveg csak segédeszköz.

2014. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hordod, akkor javulni fog a szemed, ez biztos. (Esetleg akkor romolhat, ha amúgy is romlana, de akkor is kisebb mértékben.)

Hisze gondolj bele: ha nem használod, "elkényelmesednek" az izmok, és egyre rosszabb lesz. Magamon tapasztaltam...

2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!