Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vajon mi okozhatja ezt a fura...

Vajon mi okozhatja ezt a fura szemkönnyezést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő lenne a problémám. 2 hete könnyezik a bal szemem. Nagyon hirtelen kezdődött, nem is tudtam hova tenni az egészet. Más egyébként nem látszik a szememen, nem váladékozik (még reggel sem), nem piros, szóval kívülről szépnek tűnik. Voltam vele kétszer orvosnál, az első szemész semmit nem adott rá, azt mondta száraz és csepegtessem műkönnyel (én sejtettem, hogy nem ez a gond, mert hasonló érzésem volt, mint amikor kötőhártyagyulladásom volt, csak a tünetek nem ugyanazok voltak). A másik doki pár nap múlva azt mondta, hogy heveny kötőhártyagyulladásom van és adott rá Tobradex szemcseppet. Utánaolvastam a cseppnek, láttam, hogy miylen erős, szteroidos, de gondoltam elkezdem. 1 hétig kell használni, holnap jár le az 1 hét, napi 5x csepegtettem. A szemem valamennyit javult (utcán szélre és hidegre nem könnyezik) és már csak kb 1-1,5 óránként kell kitörölnöm a könnyet a szememből. Ez még azért mindig nem normális. A kérdésem az lenne, hogy volt már valakinek hasonló problémája/tünete és ha igen, végül mitől múlt el? Lehet kicsit türelmetlen vagyok és meg kéne várnom a cseppkúra végét, de érdekelne azok véleménye akik küzdöttek már hasonló problémával. Ja igen és még egy fontos infó, a könnyezést nem úgy kell elképzelni, hogy patakokban folyik az arcomon, hanem a szememben érzem, hogy könny van benne és kellemetlen, ezért ki kell pislognom. Köszi előre is a válaszokat! 26/l
2015. febr. 26. 19:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!