Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ennek mi értelme van? Anyák,...

Ennek mi értelme van? Anyák, szerintetek van erre értelmes magyarázat vagy ez is csak ilyen "azért is az lesz amit én mondok dolog"?

Figyelt kérdés
Szóval van egy húgom, neki van egy pasija már lassan egy éve. Anya megengedi neki, hogy átmenjen hozzá, meg nála aludjon, de legkésőbb 3ra haza kell jönnie. Most őszintén ennek mi értelme van? Mert ha bulizni mennek akkor még megértem, de amikor csak átmegy a sráchoz, hogy vele legyen, azt nem igazán.
2014. aug. 20. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hajnali 3-ra kell otthon lennie akkor is, ha nála alszik?

Vagy délután 3?

2014. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
a nővéremnek is van egy pasija és ott alszik nála és anyám meg is mondja neki,hogy mikor jöjjön haza másnap..és az mindig olyan 9-10 óra (reggel)..szóval ehhez képest a délután 3 óra kész Hawaii..amúgy meg mit érdekel téged?ez a húgod dolga és a pasijáé.
2014. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi itt hajnali 3ról van szó. Ezért nem értem.
2014. aug. 20. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

He?

Ha hajnali 3-ra haza kell érnie, akkor te értettél félre valamit, mivel ebből az következik, hogy NEM ENGEDTE MEG, hogy ott aludjon a húgod.

2014. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!