Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehetséges, hogy könnyeben...

Lehetséges, hogy könnyeben fog menni a kontaktlencse behelyezése, kivétele?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk szemésznél új szemüveget csináltatni, mivel romlott a szemem, és már szemüveggel se nagyon láttam.Kikönyörögtem a szüleimnél a lencsét is, szombaton megyünk érte vissza.Olvastam ill. Néztem videókat a behelyezéséről és kivételéről.Azt csináltam, hogy a tükör előtt, mintha lencse lenne az ujjamon, úgymond behelyeztem a semmit.Tudom, hogy ez más, de nem féltem a szemembe való turkálástól, simán belenyúltam stb :D lehetséges, hogy könnyebben fogom berakni, mert nem félek belenyúlni a szemembe?12l
2015. júl. 28. 11:13
 1/2 anonim válasza:
Az egy dolog,hogy bele mersz nyúlni,de én 4 hónapig szenvedtem vele,hogy egyedül is menjen ,mert a szememnek még nagyon furcsa volt .De sikerülni fog ,hidd el ,csak türelmesnek kell lenni :)
2015. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sok embernél láttam, hogy azért nem tudják betenni, mert nem mernek belenyúlni a szemükbe.Akkor ez nem biztos, hogy mindig így van-?Mindenesetre köszi a bíztatást :D
2015. júl. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!