Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nemtudom kivenni a kontaktlenc...

Nemtudom kivenni a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Nemtudom kivenni a bal szememből a kontaktlencsét egyszerüen nem megy már 2 órája próbálom de nem megy teljesen pirod és már nem is látok vele jol látom a lencsét de nem jön ki a jobb szememböl simán kijött eddig mindig kitudtam venni de most nem sikerül kérlek segitsetek mit csináljak ?:'( 14 éves vagyok anyáék is mondták hogy szedjem ki de nem megy ők is aggódnak :'( ?

2015. nov. 6. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Picit varj hogy megnyugodjon vagy szoval erted.aztan csinald tukor elott . Ha nezed a tukorben latod es igy konyen kibbirod szedni. En is lemcses vagyok es neha ha nem birom iszonyat faj aterzem de ilyenkor odakell figyelni hohy szeded ki es menni fog
2015. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld meg a szemed és a két ujjadat is, úgy könnyebb ha nem csúszik. Az újjad hegyével szedd ki, nem a puha begyével, a két ujjadat a szemed széleihez tedd és onnan kezdd el összecsúsztatni, mert lehet az a baj hogy túl kicsi távolságra nyitod az ujjaidat.
2015. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 eniko802 válasza:

Nyugi,vàrj vele és jobb lesz!

És csak tiszta kézzel!

2015. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!