Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan zajlik? Mit kell most...

Hogyan zajlik? Mit kell most tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára 18 éves leszek és még nem vagyok biztos abban, hogy megakarom-e műtetni a szemem. A dioptria: bal szemem - 4.5; a jobb szemem - 5.0

Egyébként egészen Általános időszakomban (2. osztályban) lettem szemüveges, de azóta csak romlott a szemem. És az az igazság, hogy félek megműtetni a szemem, mert eddig csak videót láttam a lézeres szemműtétről, és igen, bepánikoltam. De amúgy, azon kívül nem tudom, hogy hogy zajlik, tehát valaki részletesen elmondaná nekem, és, hogy muszáj megvárni, amíg 18 éves leszek?

Ja, és a videóra visszatérve, az emberek hogy tudják nyitva tartani a szemüket annyi perc alatt?

Tehát, aki már átesett ezen az egészen, azok segítsenek!

Előre is köszönöm a válaszokat!

:)



2015. nov. 17. 16:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor várhatok 100 éves koromig, mert én nem akarok gyereket. :)
2015. dec. 6. 13:50
 12/13 A kérdező kommentje:
És igen, lány vagyok. :D
2015. dec. 6. 13:51
 13/13 anonim ***** válasza:

nekem rosszabb a szemem pár dioptriával mint a tiéd. azért ne állítsuk már be olyan borzasztó dolognak:D

lehet teljes életet is élni így.:D

én is gondolozok a műtéten.de én is a 20-as éveim közepén tervezem. olyan nagyon sokáig várni persze nem érdemes, mert a változókorral megint jön a szem romlása.

20l

2016. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!